Blog

Moje pracovní místo [2023]

Příjemné a funkční pracovní místo hraje velkou roli v míře komfortu a pohodlí u počítače a tím pádem se podílí i na kvalitě odvedené práce. Podívejte se detailně na moje pracovní místo v roce 2023.

Číst článek »

Ipad jako pomocník fotografa

Přechodu z Androidu na Apple se v tomhle článku věnovat nechci. Každopádně okrajově – důvod přechodu byl prakticky jediný – rychlost a stabilita systému. Oblasti, kde moje poslední androidové telefony výrazně pokulhávaly.

Číst článek »

Madeira okem fotografa

Madeiře se říká „ostrov věčného jara,“ což je ideální pro lidi co zimě nefandí stejně jako já. Teplota se tam v průběhu roku pohybuje mezi zimními 15°C a letními 30°C. Po vzoru dalších českých turistů jsme se tam na přelomu letošního září a října vydali na 12 dní s 8 kilovým batohem na zádech. A bylo to super.

Číst článek »

Jak fotit interiéry

Pokud chcete fotit interiéry a nevíte, kde začít, tohle je článek přesně pro vás. Sepsal jsem komplexního průvodce focením interiéru pro začátečníky, který pokrývá vše od fotografické techniky, kompozice, pravidel focení, příprav interiéru, nastavení fotoaparátu až po konečnou úpravu fotky. Článek je OPRAVDU DLOUHÝ, každopádně jeho přečtení za to rozhodně stojí!

Číst článek »

RUbriky