Fotobudka

Hledáte fotobudku, u které se vaši hosté budou OPRAVDU bavit?

Nabízím úplně nový koncept samoobslužné fotobudky, která je díky své jednoduchosti a kompletní samoobslužnosti skvělým zážitkem. 

Je univerzální pro nekomerční i komerční použití, ať už pořádáte svatbu, ples, firemní večírek či veletrh, neměla by na něm chybět. Dokáže primárně bavit, ale i sloužit jako marketingový nástroj a například sbírat e-mailové adresy nebo zadávat dotazníky.

Fotobudku provozuji pod značkou Revofoto a v tuhle chvíli vlastním hned několik kusů fotobudek, které běžně půjčuji na řadu různých událostí.

Fotka / GIF / Boomerang

Fotku, animaci nebo video? Nic není problém, REVO fotobudky jdou s dobou! Ať už budete chtít pouze fotit a následně tisknout nebo necháte svoji značku rozpohybovat na Instagramu, máme pro vás řešení.

Sběr mailových adres

Váš zákazník může do fotobudky zadat e-mail, na který mu následně přijde pořízená fotografie. Sběr e-mailových adres zákazníků a následné použití pro marketingové účely nebylo nikdy jednodušší. 

Bez obsluhy

Šetřete čas i peníze. REVO fotobudky bez tiskárny dokážou fungovat kompletně bez obsluhy. Navíc – věřte, že vaši zákazníci se pak u fotobudky opravdu odvážou!

Sdílení na soc. sítích

Sociální sítě jsou fenomén poslední dekády. Hlavně jsou ale skvělým místem pro šíření povědomí o vaše značky. Udělejte soutěž a nechte zákazníky šířit váš brand organicky.